Producenci

Quest

Producent oprogramowania do zarządzania bazami danych, infrastrukturą wirtualną OnPrem i Cloud, ochroną środowisk IT, narzędzia do migracji platform, przez wdrożenia w chmurze, po zabezpieczenia i nadzór – rozwiązania Quest wspierają najtrudniejsze wyzwania informatyczne. Od 1987 roku Quest dostarcza rozwiązania i narzędzia dla szybko rozwijającego się świata IT dla przedsiębiorstw. Pomaga zarządzać i optymalizować wydajność baz danych, zapewnia kontrolę i rozwój środowisk hybrydowego IT oraz zabezpiecza ich nieprzerwane działanie. Wspiera działy i poszczególne zespoły Klientów w nieustannej gotowości na kolejne wyzwania i niwelowanie zagrożeń dla biznesu i IT.

Runecast

Runecast Solutions Ltd. to producent systemu Runecast Analyzer do proaktywnego zabezpieczania działania środowisk VMware (vSphere, vSAN, NSX, Horizon), Kubernetes, Win/Linux, Azure, AWS, GCP. Organizacje, które używają rozwiązania Runecast ograniczają ryzyka niedostępności usług biznesowych, zapewniają maksymalną wydajność i bezpieczeństwo w swoich centrach danych. Oprócz ciągłej analizy znanych podatności (VMware KBs) i raportowania problemów z konfiguracją (VMware HCL), Runecast Analyzer zapewnia automatyczne sprawdzanie zgodności z wytycznymi dla bezpieczeństwa VMware, OS, K8s, Cloud oraz automatyzuje audyty bezpieczeństwa zgodnie z zaleceniami DORA, NIST, PCC DSS, BSI IT-Grundschutz, CIS Benchmarks, Cyber Essentials, DISA STIG, Essential 8, GDPR, HIPAA, ISO 27001 z możliwością tworzenia własnych polityk przez Klientów. Gartner w raporcie z 2020 roku nazwał Runecast’a “Cool Vendors in Performance Analysis for Cloud-Native Architectures”. Z koleji IDG Connect nazwało firmę “one of 20 Red-Hot, Pre-IPO Companies to Watch in the 2019 B2B Tech”.

Delinea

Delinea jest wiodącym dostawcą zaawanasowanych rozwiązań do zarządzania dostępem uprzywilejowanym (Extended PAM) dla nowoczesnych, hybrydowych przedsiębiorstw. Firma podkreśla jej znaczący rozwój technologiczny w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań gotowych do pracy w chmurze, które stawiają uprzywilejowany dostęp w centrum cyberbezpieczeństwa. „W Delinea wierzymy, że przeciwieństwo kompleksowości nie jest proste – jest płynne. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa niewidocznego dla użytkownika, przy jednoczesnym zapewnieniu zespołom IT i bezpieczeństwa wymaganej kontroli” – powiedział Art Gilliland, dyrektor firmy Delinea. Rozwiązania Delinea zapewniają dostęp do najważniejszych danych, urządzeń, kodu i infrastruktury chmurowej organizacji za pomocą scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego. Użytkownicy uzyskują dostęp wtedy i tam, gdzie tego potrzebują, tak długo, jak jest to potrzebne do wykonania danego zadania.  

Microsoft

Jedna z największych obecnie firm z branży nowych technologii. Najbardziej znana jest z systemu operacyjnego Windows, pakietu oprogramowania biurowego Microsoft Office 365, systemu ERP MS Dynamics, platformy chmurowej Azure a także z konsoli do gier Xbox.

Solarwinds

Producent oprogramowania do min. zarządzania i zabezpieczania środowisk Microsoft Active Directory. Założona w 1999 roku firma SolarWinds zapewnia wydajne i przystępne cenowo rozwiązania do zarządzania IT dla ponad 93 tysięcy klientów na całym świecie – od małych, kilkuosobowych firm do przedsiębiorstw z listy Fortune 500. Firma została zbudowana przez inżynierów sieci i systemów IT, którzy wiedzą, co to znaczy zarządzać dzisiejszym dynamicznym środowiskiem IT. W połączeniu tej wiedzy z głęboką więzią ze społecznością została stworzona marka produktów do zarządzania, które są skuteczne, dostępne i łatwe w użyciu.

SysKit

Syskit (od 2009 r.) to firma zajmująca się tworzeniem  nowoczesnych  rozwiązań do zarządzania obszarem Microsoft 365, w tym zarządzania grupami Microsoft 365, Microsoft Teams, OneDrive, SharePoint i Power BI (raportowanie M365, spis konfiguracji M365, zarządzanie dostępem M365, audyt M365, alerty M365, zautomatyzowane zarządzanie M365. Ma ponad 3000 klientów korporacyjnych na całym świecie – Lego, Volvo, IBM, Coripharma, iTeos itp.    

Broadcom

Automic to najbardziej wszechstronna na świecie platforma do automatyzacji procesów technicznych IT i biznesowych dowolnych przedsiębiorstw. Założona w 1985 roku firma Automic była pionierem największej, niezależnej, wdrożonej na całym świecie platformy automatyzacji (AWA), która wspiera przedsiębiorstwo, aplikacje i infrastrukturę. Teraz, gdy konsumeryzacja IT przyspiesza, Automic na nowo wspiera sposób w jaki organizacje integrują modele usług nowej generacji, takie jak Cloud, DevOps i Big Data. Dziś oprogramowanie Automic automatyzuje dziesiątki milionów operacji dziennie dla ponad 2000 klientów na całym świecie.

Microfocus

Producent oprogramowania do min. zarządzania i zabezpieczania środowisk IT. Micro Focus pomaga dziesiątkom tysięcy klientów na całym świecie stawić czoła dylematowi transformacji cyfrowej — jak jednocześnie działać i przekształcać się. Portfolio produktowe Micro Focus zapewnia swoim klientom bezpieczne tworzenie, testowanie i dostarczanie oprogramowania przez zespoły własnych programistów i zewnętrznych integratorów. Integracja kompleksowych mechanizmów kontroli bezpieczeństwa, takich jak przegląd projektu, modelowanie zagrożeń, testowanie bezpieczeństwa i innych, z cyklem życia produktu zapewnia identyfikację zagrożeń i zapewnienie odpowiednich środków łagodzących przed wypuszczeniem produktu na produkcję (systemy PROD).